Contacte

Adreça postal:

Electronics Watch

Sarphatistraat 30

1018 GL Amsterdam

Netherlands

 

Email general: info@electronicswatch.org

Telèfon: +44 (0)748 0050 341

Twitter: @electrowatch

 

Si vols contactar directament amb nosaltres, escriu-nos a les adreces següents:

Björn Claeson, Director: bclaeson@electronicswatch.org

Omana George, Coordinadora de Monitoratge: ogeorge@electronicswatch.org

Martina Hooper, Directora d'Administració i Comunicació: mhooper@electronicswatch.org

Nuala Keyser, Comptable: nkeyser@electronicswatch.org

Peter Pawlicki, Director de Divulgació i Educació: ppawlicki@electronicswatch.org

Brigitte Demeure, Representant d'Electronics Watch a França: bdemeure@electronicswatch.org

Harpreet Paul, Representant d'Electronics Watch a Regne Unit: hpaul@electronicswatch.org

Julie Petticrew, Representant d'Electronics Watch a Austràlia: jpetticrew@electronicswatch.org

Judith Talvy, Representant d'Electronics Watch a l'Estat espanyol: jtalvy@setem.org